Dielňa, Inšpirácia

Nápady na darčeky pre domácich majstrov

Hľadáte vhodný darček pre muža, brata, starého otca, ktorý sa cíti ako ryba vo vode v dielni? Vybrali sme darčeky pre všetkých údržbárov, aby sme im dali vedieť, ako veľmi si ceníte, čo môžu opraviť alebo vyrobiť. Poďme sa pozrieť na výber najpraktickejších vecí, ktoré máme na jipos.cz a každý údržbár bude nadšený.

Vianočný darček pre domácich majstrov do 500 Kč

Jipos je e-shop, v ktorom je sortiment taký široký, že každý vždy nájde niečo, čo ich vzrušuje alebo čo potrebuje. Lámete si hlavu nad vianočným darčekom až 500€!

LASEROVÁ ÚROVEŇ DESTILÁTU SO METROM PRE 229,-Laserová vodováha s metrem

Multifunkčná laserová hladina destilátu s odmernou páskou 2,5 m. Laser má tri metódy stanovenia: bod, horizontálne a krížové. Je napájaný 3 batériami a má podsvietené libelles.

SÚPRAVA SKRUTKOVAČOV PRE 349,-SADA ŠROUBOVÁKŮ FIELDMANN

Táto atraktívna súprava Fieldmann obsahuje 4 skrutkovače Phillips, 4 ploché skrutkovače, 8 malých skrutkovačov, 1 bitový skrutkovač, bity: SL 4,5,6; PH 1,2,3; PZ 0,1,2,3; T 20,25,30,40; H 4,5,6.

NABÍJATEĽNÁ BATERKA + PASCA PROTI HMYZU PRE 499,-SVÍTILNA PEAR NABÍJECÍ + LAPAČ HMYZU

Lampa s elektronickou pascou na hmyz, ktorá využíva svetlo s ultra fialovými lúčmi na efektívne lákať lietajúci hmyz. Zariadenie nepoužíva žiadne chemikálie na zabíjanie, funguje bez zápachu a bez znečistenia.

Vianočný darček pre domácich majstrov do 1000 Kč

Kto má rozpočet na darček pre svojho údržbára o niečo vyššie, na to máme nasledujúce tipy.

LED svetlometu pre 595,-ČELOVKA LED

Výkonný svetlomet s XM-L a 2x XP-E LED, pozičným červeným LED a laserom. Napájanie je riešené dvoma batériami pracujúcimi s napätím 3,7 V. Nameraná výdrž je 6 hodín. Svietidlo je vybavené skladacím mechanizmom na nastavenie sklonu svetla.

SKLADACIA STOLIČKA NA DIELŇU S TAŠKOU PRE 689,-SKLÁDACÍ STOLIČKA

Taška, vyrobená z odolného materiálu, má 6 vonkajších otvorených praktických vreciek, do ktorých môže údržbár vložiť všetky nástroje, s ktorými bude pracovať. Okrem toho môže byť vrecko nerušené a stoličku môže používať údržbár aj v tábore alebo na rybách.

SÚPRAVA NÁSTROJOV PRE 799,-SADA NÁŘADÍ FIELDMANN

S týmto dostatočným prísunom rôznych druhov nástrojových súprav, skrutkovačov, ratchetov alebo kúskov sa váš údržbár môže pustiť do akejkoľvek práce v dome alebo záhrade.

Tipy na vianočné darčeky pre domácich majstrov s vyšším rozpočtom

Pre domácich majstrov je rozprávka vybrať si darček. Najmä v Jipos! Do-it-yourselfers potrebujú veľa vecí. A možno dokonca potrebujú všetko 🙂

MOBILNÁ SKRINKA PRE 1 800,-POJÍZDNÁ SKŘÍŇ NA NÁŘADÍ 3 DÍLNÁ

Trojdielny mobilný plastový vozík na skladovanie nástrojov a príslušenstva s rozmermi 45 x 28 x 82 (104) cm, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Nakoniec bude workshop vášho údržbára v poriadku!

ELEKTRICKÝ OHRIEVAČ PRE 2 029, –ELEKTRICKÝ PŘÍMOTOP

Aby váš údržbár už nikdy nebol chladný v dielni. Maximálny tepelný výkon: 5 kW (4300 kcal/hod., 2 stupne vykurovania: 2,5 kW / 5 kW), ventilátor. Ohrievač je chránený pred prehriatím.

TELESKOPICKÝ REBRÍK-STEPLADDER pre 3 699,-TELESKOPICKÝ ŽEBŘÍK-ŠTAFLE

Jedinečný darček v podobe nastaviteľného rebríka alebo nevlastného chlapca. Maximálna dĺžka stepladder je 2,2 metra a maximálna dĺžka rebríka je 4,4 metra.

Súvisiace príspevky