Dielňa

Domáca dielňa: Ako vyrobiť si?

Chceli by ste si vyrobiť vlastnú ruku? Hľadáte darček na poslednú chvíľu a nemáte čas nakupovať? Neviete, s čím prísť? Prinášame vám tipy, pomocou ktorých si môžete vyrobiť si sami v domácom dielni.

Darček na poslednú chvíľu

Oslava sa blíži, je to čoraz ťažšie a nemôžete držať krok? Patríte medzi tých, ktorí práve začali premýšľať o tom, čo si celebranti kúpia a sviečky takmer pália na torte? Máme pre vás riešenia a tipy, aby ste potešili svoje deti a dali im vlastný darček.

Ako urobiť darček?

Nemôžete (zabudnúť) kúpiť darček? Vytvorte si vlastné za pár korún a s pridanou hodnotou. Už nemusíte míňať bohatstvo na darčeky, je to tiež jednoduché a v pokojnom domácom prostredí.

Ako urobiť hračku pre deti?

Zamerajte sa na tie kreatívne,ktoré stimulujú detskú predstavivosť a motorické zručnosti, sú zábavné a informatívne zároveň. Už sme písali o tom, ako vytvoriť detské vonkajšie ihrisko, ale teraz uvažujete o osobnejší darček pre chlapca a dievča, čo ich poteší?

Čo urobiť pre chlapca?

Určite doma nájdete starú pevnú lepenku a niekoľko drevených kolíkov, takže čo multifunkčný cieľ pre chlapcov? Prečo multifunkčné? Ak ho maľujete farbami a potom maľujete drevené kolíky s tým istým, dieťa sa zlepší nielen rozpoznávaním farieb, ale aj rozvíja motorickými zručnosťami.

Čo urobiť pre dievča?

Z tej istej lepenky vystrihnite veľkú topánku, v ktorej do nich urobte otvory a navlečia dlhú farebnú čipku. Vaše dieťa bude cvičiť viazanie a untying, zatiaľ čo rozvíjať zručnosti. Ak im tiež dáte pastelky v rukách, môžu kreatívne vyjadriť svoju predstavivosť na topánke.

Hračky vyrobené doma

Zrátané a podčiarknuté, nemusíte si zničiť peňaženku alebo seba pre inteligentné hračky pre deti. A ak sa neodvážite používať detské hračky vlastnej produkcie, prezrite si náš e-shop a vyberte si z rozmanitej škály vzdelávacích hračiek pre vaše deti.

Úsmev na tvári pri výrobe hračiek alebo nakupovaní pre nich si želá Jipos.cz!