Záhrada

Ako postaviť detské ihrisko a čo nesmie chýbať?

Majte svoje deti blízko a dajte im správne dobrodružstvo na ihrisku. Čo by vám na horách nemalo chýbať? Aké detské atrakcie sú bezpečné a čo vaše deti zaručene ocenia? JIPOS.cz má pre vás podrobné rady o tom, ako postaviť detské ihrisko.

Uprednostňujte detské ihrisko pred počítačovými hrami

Najkrajšie radosti detí a rodičov vám neprinesú strelcov na PC, ale bežné chvíle na ihriskách. Vlastníte záhradu, rodinný dom s nevyužitým pozemkom, nehnuteľnosť s prázdnym dvorom? Potom je čas na to niečo prísť skôr, ako začneme stavať snehuliakov.

Je možné ušetriť na ihrisku a byť stále v bezpečí?

Ak ste sa rozhodli postaviť alebo kúpiť detské ihriskopre svoje deti, ušetríte maximálny čas jazdou na verejných ihriskách, ale bezpečnosť vašich detí je posledná vec, ktorá by mala byť zachránená. Pri nákupe alebo výrobe detského ihriska sa vyhýbajte nekvalitným materiálom,premýšľajte o krytých komponentoch, zábradlí, zábradlí, mäkkých doskokoch, tieni a čo je najdôležitejšie, bezpečnostných normách.

Atrakcie, ktoré nesmú chýbať na ihrisku

Postavíte detské ihrisko pre vaše deti,takže budú najlepšou inšpiráciou a detským poradcom, ktorý si nesmie nechať ujsť v ich budúcom dobrodružnom poli. Venujte pozornosť bezpečnosti na ihrisku a pamätajte, že deti sa vyvíjajú a atrakcie by sa mali postupne zvyšovať, takže usporiadajte využitie priestoru pred začatím práce.

Vybavenie detského ihriska podľa veku dieťaťa

Každé ihrisko bude rozvíjať pohybové zručnosti vašich detí. Najmladšie deti sa môžu zabaviť v pieskoviskách, v domoch alebo na jarných hojdačkách. Deti od troch rokov ocenia preliezky, šmýkačky alebo hojdačky a staršie deti milujú trampolíny, lezecké steny,lávky, tunely, opičie dráhy, lichobežník a piknikové súpravy. Hľadajte inšpiráciu na nákup a doplnky pre ihriská v e-shope JIPOS.cz.

Splnenie detských detských snov a želaní, JIPOS.cz.