Inšpirácia

Čo si zbaliť na dovolenku pod stanom?

Čarovná príroda, čistá voda a trochu adrenalínu? Dovolenka pod stanom už nie je tucet! Nahraďte relaxačnú dovolenku pri mori dobrodružným cestovaním po Českej republike spánkom v stane. Zbaľte všetko, čo potrebujete, a tento rok sa vydajte objavovať krásy Českej republiky. Poradíme vám, čo si zbaliť na dovolenku pod stanom a aké ďalšie gadgety by mohli byť pre vás užitočné.

Dovolenka pod stanom: Kempingové vybavenie

Či už sa chystáte stráviť letné dni v horách, pri vode, na chate, v lese alebo v tábore, okrem zábavy a plánov, je vhodné premýšľať o vhodnom vybavení. Buďte pripravení a užite si dovolenku s vonkajším vybavením z e-shopu Jipos.cz a doprajte si niečo výnimočné.

Čo si zbaliť, aby vás počas kempovania nič nezachytilo?


STAN
– pri výbere sa zamerajte na jeho priestorovú veľkosť a kompaktnosť v balení pre ľahšie prenosy. Naša ponuka stanov zahŕňa aj siete proti komárom a stropné vetranie pre cirkuláciu vzduchu.


MAT
– stavte na pohodlné samofúkovacie rohože, ktoré majú aj exkluzívne izolačné vlastnosti. Nechcete stráviť prázdninové noci na tvrdom poschodí.


Spací vak
– neoddeliteľná súčasť každého kempu. Vyberte si spacie vaky podľa ich teplotných limitov, kde COMFORT označuje teplotu, pri ktorej sa budeme cítiť pohodlne. LIMIT je teplota, pri ktorej budete stále v teple a EXTREME označuje maximálnu tolerovateľnú teplotu. Teplotné limity sú vždy uvedené na štítku každého kvalitného spacieho vaku.


KEMPINGOVÉ VYBAVENIE
– príprava jedla v prírode nemusí byť ťažká, ak si vyberiete správne vybavenie a čo patrí k základnému kempingu? Kempingový hrniec alebo cestovný gril, termoska, sada jedál, príbory, nádoba na vodu, kvalitný nôž alebo vrecko s inými pomocníkmi v jednom.


SKLADACÍ NÁBYTOK
– nevzdávajte sa pohodlia sedenia spolu pri tom istom stole a na stoličkách alebo na dobrodružnej dovolenke v prírode. Funkčný kempingový nábytok je ideálnym spoločníkom na výlety všetkého druhu.


BATERKA
– rozžiarte svoju dovolenku, a to najmä v noci! Nezabudnite si zabaliť svetlomet alebo ručnú štrúdľu, ktorá môže byť tiež zavesená a vychutnať si dovolenku pod stanom bez stresu aj v tme.
Čo si vziať so sebou na dovolenku?

Ak sa rozhodnete pre kempingovú dovolenku alebo dovolenku pri mori, určite vaše výlety môžu byť vo veľkom štýle! Máme vybavenie pre každú dovolenku a vo svojom voľnom čase nájdete tú správnu. A tu je niekoľko tipov, ktoré sa zaručene chyťujú.


KRESLO
– s kreslom je možné zapáliť plynové žiariče, sporáky, krby, gril a krby v akejkoľvek nadmorskej výške.


VANKÚŠ
– môžete byť spokojní s mikinou pod hlavou, ale kompaktný samofukovací vankúš môže slúžiť aj ako podložka na sedenie inokedy.


HOJDACIA SIEŤ
– predstavte si dva ideálne stromy, vonkajšiu hojdaciu sieť a relaxujte s výhľadom na oblohu, čo viac chcete? Iste, vezmite ho k moru, pretože kto prináša kompaktnú hojdaciu sieť na dovolenku k moru a otáča ju medzi palmami!


PLACATKA
– tu sa zdržíme rozprávania, pretože všetci vieme, čo chceme piť sami? Stručne povedané, režim by sa mal dodržiavať.

Balíte sa na cestovanie alebo ste sa vrátili z dovolenky a zistili ste, že vám niečo chýba? Pozrite sa na náš sortiment kempingového vybavenia, aby vás nič nezachytilo. Všetky produkty z nášho e-shopu určené na cestovanie, kempovanie a exteriér sú v praktických balíkoch, ktoré váš kufor alebo batoh môže nosiť v žiadnom čase.

Kamkoľvek sa rozhodnete cestovať, JIPOS.cz vám praje príjemné letné dni plné pohody, nezabudnuteľných zážitkov a krásnej dovolenky.

Súvisiace príspevky