Novinky

Plynové kachle na PB – výhody

Ako efektívne sa zbaviť chladu na chate alebo pracovisku? Kúpte si plynové kachle PB, ktoré sú mobilné a poskytujú variabilné vykurovanie. Efektívni pomocníci pri vykurovaní rôznych priestorov sa potom stávajú kombinovanými kachľami, kde sa používajú ako zdroj propánového butánu, ale aj elektriny.

Aké sú hlavné výhody plynových kachlí na PB

Plynové kachle na PB nájdu širokú škálu použití napr. v chatách, na staveniskách, v dielňach, ale aj v kanceláriách. Hlavnou výhodou plynových kachlí je poskytovanie tepla na miestach, kde nie je možný žiadny iný spôsob vykurovania. Ak nie je dostatok vykurovania, napríklad v domácnostiach, môžete použiť plynové kachle ako veľmi účinný zdroj dodatočného vykurovania. Najväčšou výhodou plynových kachlí na PB je, že sú okamžite pripravené na požitie a nevyžadujú špeciálnu prípravu inštalácie.

Výber plynových kachlí nie je komplikovaný, ale náš prehľad najpredávanejších a najobľúbenejších kachlí vám môže pomôcť pri nákupe.

MEVA – plynový sporák 4,2 kW + regulátor + hadica

Najpredávanejšie plynové kachle PB, ktoré sú vybavené monitorom spalaného plynu, termo poistkou, kolesami pre ľahký pohyb a piezo zapaľovanie. Je možné nastaviť tri úrovne kachlí. Balenie obsahuje regulátor a plynovú hadicu vrátane montážnych spon. MEVA je zvušná značka v Českej republike s dlhoročnou tradíciou a značkami kvality.

Plynové kachle pre PB RELAX Meva TB02007

Plynové kachle na PB RELAX Meva TB02007 sú veľmi populárne vďaka kúpnej cene, dlhej životnosti a rýchlosti vykurovania. Plynové kachle na PB od Mevy sú najpredávanejšie. V JIPOS. CZ odporúčame tento sporák; v prípade, že sa rozhodnete kúpiť tento sporák od nás, máte zaručený záručný a pozáručný servis,v prípade reklamácie zašleme aj našu zbierku na sporák a postaráme sa o všetko k vašej spokojnosti.

Kombinovaný plyn kmna 4,2 kW a elektrický sporák 1,2 kW

Plynové kachle sú kombinované s elektrickým zdrojom energie. Zdrojom je konvenčná 10 kg PB fľaša alebo elektrická sieť s objemom 230 V, vďaka zabudovanému ventilátoru zefektívní vykurovanie miestnosti. Kachle sú vybavené monitorom spalaného plynu, termo poistkou, poistkou, tromi plynovými polohami a dvoma polohami výkonu, kolesami, piezo zapaľovaním.