Auto-moto

Gadgety, ktoré uľahčujú cestovanie autom

Dovolenka je konečne v plnom prúde a mnohí z nás idú na relaxáciu alebo aktivity autom. V Jipos.cz sme pre vás zhrnuli niekoľko vylepšení, ktoré vám uľahčia cestovanie autom. Možno niektoré z nich prídu vhod a budete môcť ísť a vychutnať si nielen dovolenku, ale aj výlet. Pretože je pekné, keď je cesta aj cieľom.

Vybavenie interiéru auta

Prečo si nepríjemniť cestovanie, či už v práci alebo na dovolenku, keď tak málo stačí. A väčšina výrobkov v našej kategórii autopríslušov je za také nízke ceny… Autopríslušné doplnky Jipos ponúkajú množstvo produktov – viac ako 2000 produktov!

Vybrali sme niektoré, ktoré sa zmestia do interiéru pre výlety autom.

Vonkajšie vybavenie vozidla

Dokonca aj mimo vášho auta máme širokú škálu produktov, ktoré vám uľahčia starostlivosť o vaše auto. Vo výbere nájdete nielen produkty, ako sú antény, kryty kolies, stierače, ochranné plachty alebo reflexné pásky,ale aj gadgety pre vyššie uvedené cestovanie. Už ich máte?

Cestovanie autom s rodinou

Pre veľkých aj menších spoločníkov na cestovanie tiež získať niečo na cestovanie, ktoré ich urobí šťastnými a spríjemní ich čas v aute. Budú pokojnejšie, aby vodič mohol byť tiež pokojný a venovať sa bezpečnej jazde s vozidlom. Čo môže byť pre vašich cestujúcich správne?

Jipos vám praje pohodlnú a predovšetkým bezpečnú jazdu, nech idú kolesá vášho auta!