Záhrada

Ako si vybrať obrazovku proti hmyzu?

Priblížil sa skvelý čas roka, keď na chvíľu otvoríte okná a zrazu sa vo vašom byte odohráva život Chrobáka 2? Pre všetkých, ktorí bojujú proti hmyzu v byte, dome, ale aj kanceláriách v období, keď láska kvitne nielen medzi ľuďmi, JIPOS.cz prináša niekoľko tipov a tipov, ako si vybrať sieť proti hmyzu.

Okenná a dverová sieť proti hmyzu

Hmyzie obrazovky sú vhodné pre plastové, drevené a hliníkové okná. Jednoduchá inštalácia a demontáž na okennom ráme vytvára funkčný doplnok nielen k obytným, ale aj kancelárskym priestorom. Pre balkónové alebo terasové dvere sa zamerajte na hmyzie obrazovky, ktoré z nich urobia elegantne funkčné príslušenstvo počas celej sezóny.

Vyberáme siete proti komárom

Existuje mnoho variantov proti hmyzu ochranných sietí, ktoré sa navzájom líšia cenou, montážou, demontážou, dizajnom, rozmermi, ale aj farbou a výberom materiálu.

Pri výbere sietí proti komárom narazíte na pevnú sieť, posuvnú sieť, sieť na valivosť okien a dverí, plisovanú sieť, tieniacu sieť, samolepiacu sieť, tiež sieť suchého zipsu a ďalšie.

Iba Chuck Norris nepotrebuje siete proti hmyzu! Hmyz sa ho bojí! Ale pre všetkých ostatných, tam je JIPOS.cz s jeho ponukou hmyz obrazovky! Vyberte si tú správnu!